Kloop, Liverpool’un Yeni Teknik Direktörünü Açıkladı

Jürgen Klopp’un sezon sonunda Liverpool’dan ayrılacağını açıklamasının ardından İngiliz devi yeni teknik hoca arayışlarına başlamıştı. Kloop, Liverpool’un teknik direktör arayışında sona yaklaştığını belirterek listenin başında Feyenoord Teknik Direktörü Arne Slot’un yer aldığını söyledi. Kloop, süreçle ilgili de açıklamalarda bulundu.

KLOPP: “SLOT’UN TAKIMININ FUTBOL OYNAMA ŞEKLİNİ BEĞENİYORUM”

Sky Sport’ta yer alan habere göre, Jürgen Klopp, Arne Slot ile ilgili olarak, “Sürece dahil değilim ama onu çok beğeniyorum. Kulüp, Slot’un doğru kişi olup olmadığına karar verecek ve Slot görevi kabul edip etmeyeceğine karar verecek. Slot’un takımının futbol oynama şeklini beğeniyorum. Ben, Slot’u tanımıyorum ancak tanıdığım bazı insanlar onu tanıyor ve hakkında duyduğum her şey olumlu. İyi bir adam olduğunu söylüyorlar. İyi bir teknik direktör, iyi bir adam… Kulübün kararını sabırsızlıkla bekliyorum, eğer çözüm Slot olursa çok mutlu olurum.” ifadelerini kullandı.

ARNE SLOT NE DEMİŞTİ?

Arne Slot ise daha önce yaptığı açıklamada Liverpool iddialarıyla ilgili olarak, “Liverpool’un yeni teknik direktörü ben olmak istiyorum, kararım net. Feyenoord ve Liverpool görüşmelerde bulunuyor, neler olacağını bekliyorum. Kendime güvenim tam.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir