Sarsılmaz’ın SOCOM tabanca modeli, ABD’de Polis Departmanının görev silahları arasına girdi.

SAR9 SOCOM, 9 mm’lik tabanca, özel kuvvetlerin zorlu koşullardaki taleplerini karşılamak üzere tasarlanan ve dünyanın en titizlikle test edilen ateşli silahlarından biri olan SAR9’un DNA’sından üretildi. Geçtiğimiz hafta içinde görev tabancalarını teslim alanTeksas’taki Galveston polis departmanında görevli polis memurları, departman poligonunda silahları denedi.

Yeni beylik tabancası SAR9 SOCOM ile ilgili beğenilerini dile getiren polis memurları, güvendikleri bir tabanca ile hizmet vermekten daha rahatlatıcı bir duygu olmadığını söyledi. Departmanın polis şefi Doug Balli, SAR9 SOCOM’un sağladığı kusursuz atış konforundan övgüyle söz etti.
ABD, etkili olmak istediğimiz önemli bir pazar

Sarsılmaz’ın geliştirdiği 300’ünüzerindeaskerive sivil modelin, 80’den fazla ülkenin silahlı kuvvetleri, emniyet teşkilatları ve sivil kullanıcıları tarafından tercih edildiğini vurgulayan Sarsılmaz Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş, “SAR9 SOCOM’un Teksas polis departmanının 5 görev silahından biri olarak seçilmesi bizi çok mutlu etti. ABD emniyet teşkilatının bir bölümünün bu özel silahı kullanacak olması çok güçlü bir motivasyon” dedi.

ABD’DE ÜRETİME BAŞLAMA KARARI ALDIK

Sivil pazarda devletler dışında en önemli pazarın ABD pazarı olduğunu vurgulayan Aliş, “340 milyonluk ABD nüfusuna karşılık ülkedeki silahsayısı 393 milyonun üzerinde bulunuyor. Pandemi sonrasında ABD’de silah satışlarında ciddi bir artış da yaşandı. Tüm bunları değerlendirerek ABD’de üretime başlama kararı aldık ve hızla üretim hattımızı kuruyoruz” dedi. Latif Aral Aliş, ABD’nin yanı sıra tüm Amerika kıtasına açılma planlarının gündemde olduğunubelirterek “Güney Amerika’da çok önemli potansiyel görüyoruz. Kuracağımız ihracat hattıyla burada bilinirliğimizi artıracak çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

17 VE 21’LİK ŞARJÖR SEÇENEKLERİ DE VAR

SAR9 SOCOM, standart özelliklere ilave olarak; 17 ve 21 lik şarjör seçenekleri, susturucu bağlantısı, pratik kullanım avantajı sunan yükseltilmiş gez ve arpacık, şarjör kılavuzu (magwell), kordon halkası, her türlü aksesuara mükemmel uyum sağlayan picatinny ray ve art arda atışlarda maksimum performansı sağlayan soğutma kanalı gibi özellikler taşıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir